شرکت کومپ

شرکت کومپ - ماه صنعت انرژی

در این مقاله قصد داریم به تاریخچه شرکت کومپ ، محصولات ، افرادی که این شرکت را راه اندازی کردن و مشارکت‌های این شرکت با شرکت‌های دیگر بپردازیم .

فهرست

1- تاریخچه شرکت کومپ

2- مدیر عاملان شرکت کومپ

3- محصولات شرکت کومپ

4- مشارکت‌های شرکت کومپ با شرکت‌های دیگر

————————————————

تاریخچه شرکت کومپ :

1991 – ComAp (مخفف Computer Application) با گویندگان صدای مترو پراگ به عنوان اولین قرارداد ما تأسیس شد. هجوم ما به بازار کنترلرها در سال 1993 آغاز شد، زمانی که کنترلر GX gen-set را عرضه کردیم. یک سال بعد، ما کنترل کننده موتور MX را با تقاضای بسیار بالا معرفی می‌کنیم. ما تماس خود را پیدا کردیم! کنترلر MX برای نزدیک به یک دهه بسیار محبوب باقی مانده‌است.

1991: تأسیس و اولین قرارداد

1993: GX gen-set controller معرفی‌شد

1994: کنترل کننده موتور MX معرفی‌شد

1996: سیستم کنترل PX CHP (ترکیب حرارت و برق) معرفی‌شد

دهه 2000: معرفی محصولات با امضا

استیو جابز در آغاز قرن فرا می‌رسد. اولین کنترل کننده ژنراتور همه کاره، InteliGen معرفی میشود و دنیای ژنراتور را طوفانی می‌کند. به دنبال موفقیت تازه، شرکت کومپ در سطح بین المللی گسترش پیدا‌کرد و اولین شعبه خود‌را در بریستول، انگلستان افتتاح‌کرد. تلاش توسعه یافته کمپ در سال 2002 با راه اندازی کنترلر‌های InteliLite و InteliSys به اوج خود رسید.

2000: InteliGen معرفی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شد

2001: اولین شرکت تابعه بین المللی – در بریتانیا

2002: InteliLite و InteliSys معرفی‌شدند

2008: InteliVision 8 با اولین نمایشگر رنگی منتشر‌شد

دهه 2010

دهه 2010 دو نوآوری کلیدی برای شرکت کومپ داشت: BaseBox  و WebSupervisor. BaseBox کنترل‌کننده‌های شرکت را بسیار ماژولار می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد که از بین نمایشگرهای مختلف انتخاب‌کنند. WebSupervisor نظارت و مدیریت دستگاه را نه تنها برای دستگاه‌های ComAp، بلکه برای محصولات شخص ثالث نیز به وب می‌آورد.

2010: WebSupervisor معرفی‌شد

2010: انعطاف‌پذیری BaseBox

2012:  3 شرکت تابعه جدید، در مجموع 6 شرکت

2018 : InteliVision 18Touch معرفی‌شد

دهه 2020: پیشروی با سرعت تمام

شرکت کومپ در سال 2021 که از همه‌گیری ناامید نشد ، چندین محصول جدید از جمله کنترل‌کننده‌های InteliDrive 400 برای موتورهای ثابت، InteliLite 4 و InteliSCADA، یک ابزار نظارتی کاملاً جدید را عرضه‌کرد. تحقیق و توسعه شرکت کومپ با چندین نوآوری بزرگ در خط لوله، قوی تر از همیشه‌است. شرکت کومپ بر این باوراست که کارایی و پایداری یک تمرکز ویژه‌است، زیرا شرکت کومپ در تلاش برای کمک به انتقال جهان به فناوری سبزتر‌است.

2021: InteliSCADA معرفی‌شد

2021: سری جدید InteliDrive 400 و InteliLite 4 معرفی‌شدند

شرکت کومپ

ComAp راه حل های نوآورانه ای را برای صنایع مختلف و نیازهای تکنولوژیکی در سراسر جهان ارائه می‌دهد. اما انعطاف‌پذیری محصولات comap و همچنین توانایی‌های تیم مهندسان اختصاصی این امکان را فراهم می‌کند که عملاً هر تولید برق یا سیستم موتور توسط ComAp کنترل‌شود .

ComAp همیشه در خط مقدم نوآوری‌های تکنولوژیکی صنعت ما قرار دارد. طیف محصولات ما همیشه دارای به روزترین فناوری‌ها برای ارتباطات، رابط‌ها و پیکربندی‌است. اپلیکیشن‌های موبایل، صفحه‌نمایش‌های لمسی و مانیتورینگ GPS همگی اکنون در ComAp رایج هستند، زیرا ما به توسعه آینده محصولات کنترل قدرت ادامه می‌دهیم تا اطمینان حاصل‌کنیم که در آن باقی می‌مانیم.

ComApدر ارائه راه حل‌های کنترل برق هوشمند که بسیار انعطاف پذیر، شهودی و مقیاس پذیر هستند، پیشتاز‌است.

پایداری در صنعت تولید برق بسیار مهم‌است. برنامه ComAp Cares نشان می دهد که ما تأثیر خود‌را بر جهان جدی می‌گیریم و اقداماتی را در تجارت روزانه خود‌پیاده می‌کنیم.

————————————————

افرادی که وارد شرکت کومپ شدن

پیتر ساندین

پیتر ساندین در اواخر سال 2015 به ComAp پیوست و در مارس 2016، پس از کناره گیری لیبور مرتل از سمت مدیرعاملی، به عنوان مدیرعامل شروع به کار کرد. او قبل از شروع به کار در ComAp، سمت مدیر ارشد اجرایی را در ReadSoft داشت که متخصص در اتوماسیون فرآیندهای تجاری‌بود. پیتر به مدت 14 سال در سمت‌های مدیریتی مختلف در Sony Ericsson و Ericsson Mobile Communications کار‌کرد. او از دانشگاه لوند با مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی برق فارغ التحصیل‌شد و پس از آن مدرک MBA اجرایی و دیپلم مدیریت و حاکمیت شرکتی‌گرفت. او به همراه خانواده‌اش در جنوب سوئد زندگی‌می‌کند و به طور منظم به دفتر مرکزی ComAp پراگ و 12 شرکت تابعه دیگر ComAp در سراسر جهان سفر‌می‌کند.

بیل پارسونز

بیل پارسونز در حال حاضر رئیس غیر اجرایی هیئت نظارت ComAp است که بیش از پنج سال در آن مدیر غیر اجرایی بوده‌است. پیش از این، او بیش از 13 سال معاون اجرایی ARM Holdings PLC و همچنین مدیر منابع انسانی Saga Group، Hussmann Europe و Murex Biotech بود. بیل دارای مدرک MBA از مدرسه بازرگانی وارویک، لیسانس علوم در علوم مواد از دانشگاه باث، و عضو هیئت مدیره مرکز مدیریت منابع انسانی بین‌المللی دانشکده بازرگانی کمبریج قاضی‌است. او آکادمی رهبری کمبریج و سخنرانی های تجاری کمبریج را پایه گذاری‌کرد.

لیبور مرتل

لیبور مرتل یکی از سه بنیانگذار ComAp است (به همراه مارتین مالک و آلش پروچازکا)، پس از ملاقات آنها در موسسه تحقیقاتی CKD. او از دانشگاه فنی چک در پراگ با مدرک کارشناسی ارشد در رشته سایبرنتیک فنی فارغ التحصیل‌شد. لیبور تا سال 2016 سمت مدیر عامل و مدیر عامل شرکت ComAp را بر عهده داشت. در حال حاضر، لیبور تجربه خود را به عنوان معلم، مشاور، مربی، مربی و سرمایه گذار برای سازمان های تجاری و غیر انتفاعی منتقل می کند. او به عنوان مشاور به شرکت ها کمک می کند تا هیئت مدیره‌ای ایجاد‌کنند و حاکمیت شرکتی را اجرا کنند. او همچنین در پلتفرم‌های مستقل کارآفرینی Můžeš podnikat (شما می‌توانید یک کسب‌وکار را اداره کنید)، دکمه قرمز، و شبکه کسب‌وکار خانواده فعال‌است.

مارتین مالک

Martin Málek همچنین یکی از سه بنیانگذار ComAp است و از دانشگاه فنی چک در پراگ با مدرک کارشناسی ارشد در سایبرنتیک فنی فارغ التحصیل شده‌است. او چندین نقش مهم را در طول حرفه خود در ComAp ایفا کرد – از مهندس نرم افزار و مدیر محصول گرفته تا مدیر عملیات، مدیر مالی و مدیر منابع انسانی. او در سال 2015 رئیس هیئت مدیره‌شد و تا سال 2021 این سمت را برعهده داشت. در حال حاضر او یکی از اعضای هیئت مدیره ComAp است و همچنین رئیس هیئت مدیره کلنیا پرس‌شد.

مارتین یک مربی و سرمایه‌گذار حرفه‌ای فعال‌است و به عنوان مشاور به سایر شرکت‌ها برای ایجاد هیئت مدیره و اجرای حاکمیت شرکتی کمک می‌کند. او همچنین فعالانه از پلتفرم کارآفرینی مستقل Můžeš podnikat (شما می‌توانید یک کسب و کار را اداره‌کنید) پشتیبانی می‌کند.

مارتین مک کورت

مارتین مک کورت در ایرلند بزرگ‌شد و در آنجا در رشته مهندسی الکترونیک تحصیل‌کرد. او به مدت 20 سال در صنعت مخابرات فیبر نوری در Corning Inc. کار‌کرد، جایی که چندین نقش از جمله معاون رئیس جمهور و مدیر کل تجارت پروژه و خدمات شبکه در سراسر جهان‌داشت. مارتین 15 سال دیگر را در Gemalto (در حال حاضر Thales Digital Identity & Security) در سمت‌های مختلف از جمله CMO و EVP Strategy & Innovations گذراند. امروزه او یک مدیر غیر اجرایی در Sierra Wireless، عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته جبران خسارت در IDnow و یکی از همکاران آزمایشگاه Deeptech است. او در خارج از پاریس، فرانسه زندگی می‌کند.

اندرو هال

اندرو هال یک مدیر اجرایی و مدیر ارشد بین‌المللی با بیش از 30 سال تجربه در زمینه فناوری پیشرفته، سرمایه‌بر، کسب‌وکار مرتبط با پروژه است که مجموعه وسیعی از بخش‌های صنعتی از جمله هوافضا، ارتباطات ثابت و سیار، فرآیندهای صنعتی و اتوماسیون را در بر می‌گیرد. و تولید و توزیع انرژی. او 23 سال را در چندین نقش اجرایی ارشد در زیمنس AG، آلمان گذراند که اخیراً به عنوان مدیر مالی گروه زیمنس Gamesa انرژی تجدیدپذیر SA، اسپانیا، و مدیر اجرایی و مدیر مالی بخش انرژی بادی و انرژی تجدیدپذیر زیمنس در هامبورگ‌بود. اندرو یک متخصص برجسته در بخش انرژی های تجدیدپذیر بادی و خورشیدی‌است. او تجربه گسترده ای در ساختار، حکمرانی و عملیات شرکت‌های بورسی بین المللی دارد. او سرمایه‌گذار و مشاور فعال در بخش‌های انرژی‌های تجدیدپذیر و فناوری مهندسی‌است و در حال حاضر نقش‌های متعددی در صنعت انرژی‌های تجدیدپذیر/پایدار دارد.

مقاله شرکت ویکا

مقاله شرکت استمفورد

————————————————

محصولات

محصولات ComAp به دلیل انعطاف‌پذیری خود مشهور هستند. از یک سیستم کنترل ساده برای پمپ آب، تا یک مرکز‌داده کاملاً هماهنگ، انعطاف‌پذیری محصولات ComAp چیزی‌است که ما به آن افتخار می‌کنیم. محصولات ComAp برای سهولت، نصب، راه اندازی و نگهداری طراحی شده‌اند و می توانند از راه دور نظارت و مدیریت شوند.

با این حال، طراحی یک راه حل یکپارچه، ساخت یک کنترل پنل، قطع سیم کشی، اطمینان از مطابقت آن با استانداردهای مربوطه، حمل و نقل به محل، و سپس نصب و راه‌اندازی، همه زمان می‌برد و مهمتر از آن: گران‌است. برای طراحی پنل به کادر مجرب نیاز‌دارید. برای تکمیل سیم کشی تابلو به کادر مجرب نیاز‌دارید و برای نصب به کادر مجرب نیاز دارید. شما حتی به همه ابزارهای مناسب و یک کارگاه برای انجام همه این کارها نیاز دارید. تمام این هزینه‌های اضافی فقط برای دریافت یک کنترل پنل کامل برای برنامه خود. اینها همه هزینه‌های سرمایه‌ای و عملیاتی اضافی‌است که در شرایط فعلی به آن نیازی ندارید و لزوماً نمی‌توانید از پس آن برآیید.

ComAp دارای طیف گسترده‌ای از محصولات‌است که برای بسیاری از کاربردهای مختلف مناسب هستند.

1- کنترل‌کننده‌های موتور

خانواده کنترل‌کننده‌های موتور ComAp یکپارچه‌سازی سیستمی نوآورانه و جهانی را برای طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها و برنامه‌های موتور محور ارائه می‌دهد. کنترل‌کننده‌های InteliDrive با سابقه کار در سخت‌ترین محیط‌ها، مزیت‌های بی‌نظیر فرمان، کنترل و ارتباط را ارائه می‌کنند. طیف کامل راه‌حل‌های متناسب با نیازهای دقیق موتورهای کمکی، اضطراری و نیروی محرکه دریایی و همچنین سکوهای زمینی مانند پمپ‌های موتوری، کمپرسورها، سنگ شکن‌ها و غربالگرها را ارائه می‌دهد.

برای خرید برد کنترلی کومپ کلیک کنید

2- InteliSys NTC Hybrid

کنترل‌کننده سیستم هیبریدی تجدیدپذیر/دیزلی

InteliSys NTC Hybrid یک کنترل‌کننده مستقل برای کاربردهای هیبریدی‌است که مجموعه‌های دیزل ژنراتور را با منابع انرژی تجدیدپذیر ترکیب می‌کند. برای نصب خارج از شبکه (ریزشبکه) و همچنین نصب روی شبکه مناسب‌است. به طور مداوم داده‌ها را از تمام منابع انرژی از جمله خورشیدی، بادی، آبی، ذخیره انرژی و مجموعه‌های ژنتیکی نظارت‌‌می‌کند.

3- نمایش از راه دور

دامنه نمایشگرهای ComAp به کاربران گزینه‌های مختلفی برای نظارت و مدیریت کنترلرهای ComAp می‌دهد. از یک صفحه نمایش ساده و مبتنی بر LED، تا صفحه لمسی 18.5 اینچی، یک صفحه نمایش ComAp برای هر برنامه وجود دارد.

برای خرید صفحه نمایش رنگی کومپ کلیک کنید

4- کنترلرهای ATS

محصولات کنترلی ComAp ATS (سوئیچ انتقال خودکار) برای نظارت بر منبع تغذیه AC برای ولتاژ کمتر/بیش از حد، فرکانس زیر/بیش از حد و عدم تعادل ولتاژ و ارسال فرمان شروع برای تشخیص عدم تناسب منبع تغذیه طراحی شده‌اند. خانواده مدل‌ها انتخاب گسترده‌ای از ویژگی‌های کنترل و گزینه‌های پیکربندی کاربر را ارائه می‌دهد.

5- ماژول های برد کنترلی

6- کنترلر سوخت کومپ

————————————————

همکاری‌های شرکت کومپ

1- راه حل دو سوختی برای ناوگان کامیون کمپرسی

ComAp روسیه با یک مالک معدن روباز از شهر Novokuzněck در سیبری مرکزی، روسیه، یک مشارکت طولانی مدت ایجاد کرده‌است. هزینه حمل و نقل توده سنگ بزرگترین بخش از کل هزینه‌های معدن روباز‌است. بنابراین، به منظور افزایش بهره وری اقتصادی معدن و کاهش هزینه‌های حمل و نقل، راه حل دوگانه سوز برای ناوگان کمپرسی BELAZ 7513 با ظرفیت حمل 130 تن و موتورهای دیزل کامینز KTA50 ایده‌آل بود.

2- توانمندسازی بازار دریایی هلند

هلند 3.5 میلیارد یورو گردش مالی در صنعت کشتی‌های دریایی دارد که حدود 10000 شغل ایجاد‌می‌کند. در این بازار بزرگ، ComAp با Controlin BV، یکی از با تجربه ترین توزیع کنندگان در برنامه‌های دریایی همکاری می‌کند. ما با هم مدیریت کامل نیرو و نیروی محرکه را در کشتی‌ها انجام میدهیم.

3- قدرت پشتیبان برای یک بیمارستان میدلندز

Power Control and Automation Solutions Ltd (PCAS) اخیراً با ComAp همکاری‌کرده و InteliGen 1000 را در یک نیروگاه پشتیبان در بیمارستانی در میدلندز، بریتانیا نصب کرده‌است. PCAS یک شرکت راه‌حل‌های انرژی حیاتی‌است که در سطح بین‌المللی روی مراکز داده، بیمارستان‌ها، CHP، نیروگاه‌های اوج گاز، با بیش از 1000 مگاوات برق نصب و راه‌اندازی‌شده در سراسر بریتانیا کار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *