در حال نمایش یک نتیجه

کاترپیلار

کاترپیلار

کاترپیلار

تاریخچه شرکت Caterpillar

شرکت Caterpillar که گاهی به” CAT ” کوتاه می‌شود یک شرکت Fortune 100 آمریکایی است که از طریق شبکه نمایندگی در سراسر جهان طراحی، توسعه، تولید، بازار و فروش ماشین آلات، موتورها، محصولات مالی و بیمه را به مشتریان می‌بخشد.و بزرگترین تولید‌کننده تجهیزات ساخت‌و‌ساز در جهان است.

برادران کلیولند به روابط طولانی و موفق خود با کاترپیلار، رهبر جهان در تولید تجهیزات صنعتی سنگین که مقر آن در Peoria، ایلینویز است، افتخار می‌کنند.

از زمان افتتاح اولین نمایندگی Caterpillar در مرکز پنسیلوانیا در سال 1948، ما با افتخار به کار برتری و خدمات کاترپیلار ادامه داده ایم. این یک سنت است که بیش از 85 سال به زمان آغاز کار کاترپیلار در سال 1925 بر می‌گردد.

تولید اولین تراکتور Caterpillar

در حالی که شرکت تراکتورسازی کاترپیلار در ابتدا در سال 1925 به عنوان نتیجه ادغام بین شرکت تولیدی هولت و C. L. Best Tractorبود بهترین تراکتور شرکت تشکیل شد، نام کاترپیلار سال‌ها پیش از این سرچشمه گرفت.

در اوایل دهه 1900، به دنبال راهی برای بهبود تحرک و کشش تراکتورهای بخار شرکت خود، بنیامین هولت چرخ‌ها را با ریل‌های چوبی که به زنجیر پیچیده‌شده‌بودند، جایگزین کرد.

نوآوری آنقدر خوب عمل کرد که گفته می‌شود یکی از طرفداران اظهار داشت که دستگاه بسیار شبیه یک کاترپیلار است.

هولت موافقت كرد و دستگاه جديد خود را “كاترپيلار” نام نهاد كه سرانجام در سال 1910 از آن نامگذاري شد. در سال 1986 كاترپيلار رسماً نام شركت را از شركت كترپيلار تراكتور به كاترپيلار، تغيير داد.
تجهیزات سنگین كاترپیلار از تلاش‌های ارتش آمریكا در طول جنگ جهانی دوم حمایت كرد و این شركت توانست تولید كنونی خود را برای تولید بیش از 51000 تراكتور نظامی از نوع پیست افزایش دهد.