محصولات


لوازم مصرفی - ماه صنعت انرژی لوازم الکتریکال - ماه صنعت انرژی دیزل ژنراتور - ماه صنعت انرژی برد کنترلی - ماه صنعت انرژی  

تابلو برق - ماه صنعت انرژی لوازم مکانیکال - ماه صنعت انرژیموتور برق - ماه صنعت انرژی تجهیزات برق صنعتی - ماه صنعت انرژی  

ابزار دقیق - ماه صنعت انرژی تجهیزات کابل کشی - ماه صنعت انرژی ارت - ماه صنعت انرژیکمپرسور - ماه صنعت انرژی


محصولات ماه صنعت انرژی

در وبسایت ماه صنعت میتوانید تمامی محصولات زیر را با قیمت مناسب در کمترین زمان تهیه کنید. و همچنین برای راهنمایی و انتخاب محصول با بهترین کارشناسان مربوطه صحبت کنید و بهترین انتخاب را انجام دهید. تمامی محصولاتی که حتی در ایران موجود نیست در کمتر از 15 روز دست شما میرسانیم . با خیال راحت خرید کنید.

دیزل ژنراتور 

دیزل ژنراتور، (به انگلیسی: Diesel generator) (همچنین با عنوان جِن سِت دیزل (Genset Diesel) شناخته می‌شود) ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب یک آلترناتور) برای تولید انرژی الکتریکی است. این یک مورد خاص از موتور-ژنراتور است. یک موتور دیزل احتراق تراکمی معمولاً برای کار با سوخت دیزل طراحی شده‌است، اما برخی انواع دیگر نیز وجود دارند که با سایر سوخت‌های مایع یا گاز طبیعی سازگار هستند.

دیزل ژنراتورها در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به شبکه برق متصل نیستند، یا به عنوان منبع تغذیه اضطراری در صورتی که برق شبکه قطع شود. همچنین برای کاربردهای پیچیده‌تر مانند ژنراتور ثانویه جهت تأمین برق بار اضافی شبکه (peak-lopping)، پارالل شدن (grid support) و ارسال برق به شبکه برق رسانی استفاده می‌شوند.

انواع دیزل ژنراتوردیزل ژنراتور

برد کنترلی

برد کنترلی

برد کنترل دیزل ژنراتور در واقع اصلی‌ترین بخش دیزل ژنراتور است. و آن را می‌توان قلبِ یک مجموعه ژنراتور دانست. چراکه این قطعه امکان روشن و یا خاموش شدن ژنراتور به صورت خودکار را ارائه می‌کند. وقتی که قطعه «سوئیچ خودکار انتقال» احتیاج به روشن کردن ژنراتور داشته باشد، پیام را به برد کنترل دیزل ژنراتور ارسال می‌کند و این قطعه نیز دستور شروع به کار ژنراتور را صادر می‌کند. پس از روشن شدن ژنراتور، این قطعه استارتر را خاموش می‌کند. از سوی دیگر، هنگامی که سوئیچ خودکار انتقال تصمیم به خاموش کردن دستگاه کند، این درخواست را به برد کنترل دیزل ژنراتور ارسال می‌کند تا ژنراتور خاموش شود.

کاربرد

این محصول در یک دستگاه دیزل ژنراتور مشخص خواهد کرد که چه موقع باید دستگاه استارت کرده و شروع به کار کند، در چه زمانی دستگاه دیزل ژنراتور بایستی متوقف گردد و از سوی دیگر به طور مداوم خروجی سنسور روغن و سنسور آب موتور دیزل را برای حفاظت از موتوردیزل کنترل میکند و برای محافظت از ژنراتور خروجی ولتاژ را کنترل میکند تا مطمئن باشیم که ژنراتور با خروجی برق باکیفیت ثابت 240 ولت (240V) و یا 400 ولت (400V) با فرکانس ثابت 50 هرتز (50HZ) تحویل میدهد. همچنین از یکی دیگر از قابلیتهای ساده برد کنترلر دیزل ژنراتور PLC اندازه گیری میزان موجودی گازوئیل منبع سوخت دیزل ژنراتور میباشد و مشخص کردن زمان سوختگیری با فرمان دادن به تا پمپ های سوخت رسان تعبیه شده که گازوئیل را از منبع سوخت اصلی به منبع دیزل ژنراتور منتقل کنند.

انواع برد کنترلی

لوازم الکتریکال 

انواع محصولات

محصولات الکتریکال

لوازم مکانیکال

محصولات مکانیکال

انواع

موتور برق

موتور برق یا مولد الکتریکی دستگاهی است که انرژی مکانیکی حاصل از سوخت گاز یا بنزین و گازوئیل را به انرژی الکتریسیته تبدیل می کند. البته موتور برق همان موتور ژنراتور است که اصطلاحا در بازار به ژنراتورهای کوچک هواخنک و پرتابل اطلاق می گردد.

انواع

موتور برق

تابلو برق 

در گذشته خطرات ناشی از عوامل محيطی و مشکلات ناشی از نصب تجهيزات و پديده‌هايي مانند اتصال کوتاه در تجهيزات الکتريکی به وجود آمده است، پس به این دلیل ضرورت افزایش ايمنی بیش از پیش احساس می‌شد، بدین ترتیب متخصصان پنل برق را طراحی و به بازار عرضه کردند. البته از جمله عوامل دیگری که ضرورت و اهمیت پنل برق را به ما یادآور می‌شود این است که تمامی قسمت‌های برق دار در دسترس اپراتور قرار می‌گرفتند، پس سازندگان و متخصصان را بر آن داشت تا در صدد افزایش ایمنی باشند. از اين رو آن‌ها پنل برق را به شکل یک محفظه بسته طراحی کردند تا تجهيزات داخل آن غير قابل دسترس باشند.

پنل برق بسته تجهیزات الکتریکی را در بر می‌گیرد. البته لازم است بدانید که تابلو ها بسته به نوعشان می‌توانند دارای تجهیزات پنیوماتیک مانند شیرهای برقی ، کمپرسور و ….نیز باشند. ما می‌توانیم بگوییم تابلو برق همان کنتور برقی که در منزل وجود دارد، است. همان طور که می‌دانید کنتور برق در کارخانه‌ها برای ورودی برق کافی نیست و به همین دلیل جهت مدیریت، ارتقاء و کنترل و حفاظت استفاده از پنل برق ضروری به نظر می‌رسد.

تابلو برق

انواع

تجهیزات برق صنعتی

برق صنعتی یک عبارت دو کلمه ای است که بسیاری از زمینه های فعالیت برقی صنعتی و همچنین رشته های دانشگاهی را در بر می گیرد. ملزومات تئوری برق، مهمترین مفاهیم اساسی و موضوعات پیشرفته تر مربوط به این حوزه را در بر میگیرد. برق صنعتی با مباحث بنیادی مانند نمادهای برقی و نقشه ها، جریان، ولتاژ، مقاومت و قدرت آغاز می شود و در پی آن قوانینی مثل ولتاژ ، اهم و… را توصیف می کند.

انواع محصولات

تجهیزات و محصولات برق صنعتی

تجهیزات کابل کشی

فروش تمامی تجهیزات کابل کشی – جوراب کابل کشی – قورباغه – تیفور – خرک – هرزه گردکایل کشی – وینچ دستی و برقی و …

تجهیزات کابل کشی

انواع محصولات

 •         تیرفور (تیفور)
 •         قورباغه
 •        جوراب کابل کشی
 •         هرزگرد
 •         یدک کش
 •         وینچ
 •         رولینگ
 •         خرک کابل کشی
 •         وینچ برق
 •        و …

ابزار دقیق

یک زیرساخت برای سیستم کنترل و اتوماسیون شامل ابزاری مانند فلومتر، فلوکنترلر، کنترلر فشار، پمپ، دتکتورگازی ژنراتور، راکتور آزمایشگاهی و غیره می باشد. که با کمک این ابزار امکان اندازه گیری، انتقال، نمایش، ثبت و کنترل پارامترهای مهم فیزیکی همچون دما، فشار، فلو، سطح مایعات و غیره در پروسه های صنعتی به شکلی دقیق فراهم شده است.

انواع

ابزار دقیق

محصولات ارت

فرایند انتقال فوری انرژی الکتریکی به طور مستقیم به زمین با کمک سیم با مقاومت کم به زمین را  ارت کردن الکتریکی می گویند. که با  اتصال  بخش بدون برق تجهیزات مانند بدنه آنها  جریان تجهیزات به زمین انجام می شود. همچنین در بعضی از استاندارد ها اتصال نول منبع توان به زمین را نیز ارتینگ می گویند. عمدتا از آهن گالوانیزه برای ارت کردن استفاده می شود. ارت کردن یک  مسیر جریان برای جریان  نشتی فراهم می کند. جریان اتصال کوتاه تجهیزات به زمین می رود که دارای پتانسیل صفر است. و این کار باعث حفاظت از سیستم و تجهیزات و جان انسان ها می وشد.

محصولات ارت

انواع

کمپرسور

کمپرسور یکی از دستگاه های مکانیکی است که امروزه در صنایع کوچک و بزرگ کاربرد فراوانی دارد. در واقع کار آن، ایجاد نیروی مکش لازم برای مکیدن گاز مبرد از اواپراتور، متراکم کردن گاز و سپس فرستادن آن به کندانسور است، که در آن گاز به مایع تبدیل می شود. مکندگی کمپرسور گاز را از سمت راست فشار قوی منتقل می کند و حجم گازی که باید متراکم شود، بستگی به میزان جابجایی پیستون کمپرسور دارد.

از انواع کمپرسور :

+کمپرسورها دارای انواع مختلفی هستند. دسته بندی های گوناگون، کمپرسورها را بر پایه ویژگی های گوناگون طبقه بندی می کنند.

در یکی از رایج ترین این طبقه بندی ها، کمپرسورها را بر پایه ویژگی های گوناگون طبقه بندی می کنند.

 •  دینامیکی
 •  جابجایی مثبت
 • روتاری پره ای
 •  اسکرال
 • تشدید کننده های فشار
 • کمپرسور های کمکی

*کمپرسورها دارای انواع مختلفی هستند. دسته‌بندی‌های گوناگون، کمپرسورها را بر پایه ویژگی‌های گوناگون طبقه‌بندی می‌کنند. در یکی از رایج‌ترین این طبقه‌بندی‌ها، برپایه نحوه انتقال انرژی از کمپرسور به سیال، کمپرسور به دو دسته تقسیم می‌شوند:

کمپرسور

لوازم مصرفی

لوازم مصرفی

انواع