نمایش 1–12 از 38 نتیجه

پرکینز

برند پرکینز

پرکینز

موتور دیزل

اولین تست موتور دیزل آنها به زودی و پس از مدت کمی از تاسیس در عصر یک روز شنبه پاییزی در سال 1932 انجام شد و این موتور دیزل با استفاده از هندل روشن و شروع به کار می کرد. البته این موتور دیزل از در پوشه های احتراقی که در کوره ذغال کک گرم می‌شد کمک گرفته‌بود.

این شرکت توانستند موتور خود را با موفقیت روشن و به میزان 4000 دور در دقیقه برسانند. این موتور در آن زمان فاقد سیستم گاورنر جهت تنظیم دور بود. بدین ترتیب اولین موتور دیزل پرکینز در سال 1932 متولد گردید. در سال 1937 موتور جدید P6 شش ماه بعد از اولین امتحان به عنوان نمونه اولیه تولید شد. انقلابی که موتور دیزل P6 پرکینز در صنعت دیزل ایجاد کرد آنها را به عنوان یک عضو جدید بازار دیزل معرفی نمود.

در سال 1938 موتورهای LYNX ، WOLF و LEO PARD 1,2 در صنایع و ماشین آلات مختلف صنعتی، دریایی و کشاورزی و در بیش از 650 کاربری مختلف استفاده می شد. فرانک پرکینز زمینی را در East field برای رسیدن به آنچه دورنمای ذهنی خود به عنوان رهبر بازار دیزل داشت‌تهیه کرد. از آن پس پرکینز به سرعت دوران تحول برای رسیدن‌به عنوان تامین کننده اصلی موتور دیزل در سرار جهان آغاز نمود.

برند پرکینز