نمایش 1–12 از 14 نتیجه

lovol

لوول

شرکت صنایع سنگین Lovol ( با مسئولیت محدود ) یک شرکت تولیدی بزرگ تجهیزات صنعتی است که عمدتا متخصص در تجهیزات کشاورزی، ماشین‌آلات ساخت‌و‌ساز ، وسایل نقلیه ، اجزای اصلی ، خدمات مالی و سایر مشاغل است. این شرکت در سال 1998 تاسیس شده‌است.
عمده تولیدات این شرکت موتور برق و دیزل ژنراتور میباشد که در توانهای مختلف ساخته‌شده اند تا نیازهای صنعت را برطرف کند . تمامی لوازم یدکی این دیزل ژنراتور و موتور برق به وفور و با قیمت مناسب یافت میشود . و از لحاظ قیمتی قابل رقابت با شرکت های بزرگ تولید کننده دیزل  ژنراتور می باشد.

دیزل های لوول

شرکت موتورهای تیانجین Lovol ، تولیدکننده موتورهای مدرنی است که از سرمایه گذاری مشترک چین و انگلیس از شرکتی به نام Perkins Engine (Tianjin) Co. ( با مسئو لیت محدود ) مشتق‌شده و براساس فن‌آوری بکر و ایجاد شریک جدید استراتژیک تاسیس شده‌است.

به طوری‌که برای گسترش میزان سرمایه خود، ظرفیت تولید خود را افزایش و تکنولوژی محصولات خود را ارتقا داده‌است. در حال حاضر شرکت دارای سری Lovol Phaser و سری Lovol 1000 و پلت فرم 3L، 4L و 6L، با خروجی قدرت از 28 کیلو وات تا 170 کیلو وات و دور موتور 1500 rpm تا 2800 rpm است.