شرکت استمفورد

شرکت استمفورد - ماه صنعت انرژی

در این مقاله قصد داریم در مورد تاریخچه شرکت استمفورد ، محصولات تولیدی ، مزایا و گارانتی محصولات این کمپانی توضیح دهیم .

فهرست 

1- تاریخچه استمفورد

2- محصولات تولیدی استمفورد

3- مزایای محصولات استمفورد

4- گارانتی محصولات

5- خطرات آلترناتورهای تقلبی

6- آموزش خدمات

7- مکان و شعبه‌های استمفورد

——————————————–

تاریخچه استمفورد

هنگامی که برادران کاتینگ برای اولین بار شرکت خود‌را در سال 1904 تأسیس کردند، نه تنها شهر استمفورد، انگلستان را در نقشه ماشین آلات برقی قرار‌دادند، بلکه این شرکت را به قدری پیشرفت و شناخته‌شده‌کردند که آنها رارهبران واقعی جهانی در صنعت تولید برق میشناسند .

مانند بسیاری از کسب و کارهای اوایل قرن بیستم، سازمان تغییرات مختلفی را هم از نظر مالکیت، ادغام و اکتساب در طول مسیر انجام دادند.

آغازهای اولیه؛ آرتور لیون و نامگذاری NEWAGE

در آن زمان‌ها، با حرکت خط تولید بیشتر به سمت عرضه دینام‌ها، نام‌هایی مانند Collins Electric، Tempest Diesel (Newage Marine)، NEWAGE (Northern Electric Wireless and General Engineering Company) و Arthur Lyons نیز به آنچه که به یک ثروتمند تبدیل شده‌بود اضافه‌کردند. رگه دانش در طراحی و ساخت دینام. در واقع، نام Newage به عنوان نام شرکت انتخاب‌شد و در نهایت مترادف با ارائه آلترناتورها با نام تجاری STAMFORD® پیشرو در صنعت‌شد.

کامینز ONAN، MARKON و AvK را به دست آورد

در سال 1986، به عنوان بخشی از گروه ONAN، Newage International Ltd توسط شرکت Cummins Engine مستقر در ایالات متحده خریداری‌شد و در سال 1987 شاهد خرید شرکت MARKON‌بود. این سازمان در سال 2002، زمانی که AvK Deutschland GmbH، یکی دیگر از تولیدکنندگان قدیمی و مشهور دینام از سال 1919 نیز به آن ملحق‌شد و نام تجاری AvK® را با خود به ارمغان آورد، مجموعه محصولات و قابلیت‌های گسترده‌تر خود را توسعه و تقویت کرد.

دیزل ژنراتور کامینز

(دیزل ژنراتور کامینز)

تبدیل‌شدن به فناوری‌های مولد کامینز

دینام‌های STAMFORD® و AvK®، تا به امروز، در سراسر جهان به عنوان یکی از معدود مارک‌های دینام برتر شناخته‌می‌شوند. این سازمان در سال 2006 تغییر نام دیگری را تجربه‌کرد، زمانی که از NEWAGE-AvK به فناوری‌های ژنراتور کامینز منتقل‌شد.

در طول تاریخ خود ما همچنین با موفقیت در یک بازار بسیار پویا پیمایش‌کرده‌ایم و در نتیجه میراثی افتخارآمیز هم از نظر توسعه محصول در طول سال‌ها برای مطابقت با این نیازها، از جمله چندین اولین بار در جهان‌داریم.

1- اولین دینام خود تنظیم‌کننده

2- اولین دینام میدان دوار

3- اولین PMG برای تحریک AVR

4- اولین گواهینامه UL برای محصولات HV

نوآوری ما از نظر شکل سازمانی کانال‌های فروش و امکانات تولیدی که همچنان به روش‌هایی تطبیق می‌دهند که نیازهای همه بازارهای محلی را منعکس‌می‌کنند، ادامه‌دارد.

کمپانی استمفورد

با شش مرکز تولید مدرن و پیشرفته در سطح جهانی، یک شبکه فروش، توزیع‌کننده و فروشنده که از همه مناطق و مناطق زمانی پشتیبانی نمی‌کند و مجموعه محصولات به طور مداوم در حال توسعه‌است، کسب و کار در موقعیت ایده‌آل برای ادامه سفر خود در قرن بیست و یکم قرار دارد. .

مرکز فناوری آلترناتور ما که در سال 2018 راه اندازی شد. راه حل شریک قابل اطمینان ما برای کسب و کار شما.

با میراث غنی از نوآوری‌های فنی و روش‌های تولید پیشرو در صنعت، مرکز فناوری آلترناتور به ارائه محصولات برتر در حال حاضر و آینده به شما ادامه خواهد‌داد.

مرکز فناوری آلترناتور مستقر در بریتانیا به عنوان یک تامین‌کننده پیشرو در بازار جهانی تولید برق، به ارائه راه حل‌های آلترناتور پیشرفته، اثبات‌شده برای پاسخگویی به تمام نیازهای مشتری کمک می‌کند.

تأسیسات کلاس جهانی شامل امکانات تولید، آزمایش و توسعه خواهد بود – مکانی که می‌توانید به طور غیرقابل برگشتی مطابقت با استانداردهای صنعت را تأیید‌کنید.

تسهیلات جدید توانایی نشان دادن قاطعانه قابلیت‌های بسیار مهم در برندهای ممتاز NEWAGE®، STAMFORD® و AvK® را به ارمغان می‌آورد و بر دوام و قابلیت اطمینان اصلی طیف کامل محصولات تأکید می‌کند.

دینام دیزل ژنراتور ولوو _ فروش دینام دیزل ژنراتور ولوو _ آلترناتور دیزل Volvo

دینام دیزل ژنراتور کامینز _ فروش دینام دیزل ژنراتور کامینز _ آلترناتور دیزل Cummins

——————————————–

آلترناتورهای STAMFORD® همچنان انتخاب مناسبی برای فرآیند تجدید نیرو کوریل هستند

کوریل، اپراتور ملی راه آهن کره جنوبی، از سال 2012 از دینام‌های STAMFORD® HC4 در تغذیه کمکی استفاده‌می‌کند.

دینام های STAMFORD® به بازسازی کشتی 86 ساله به عنوان بخشی از پروژه بازسازی دانکرک کمک می کند :

پروژه ترمیم کشتی کوچک دانکرک با مسئولیت محدود، مستقر در هارتلپول، به عنوان بخشی از بازسازی، به شرکت Generator Solutions برای یک دینام فشرده برای کشتی کوچک خود نزدیک‌شد.

این کشتی که اکنون 86 سال سن دارد در گریت یارموث ساخته‌شده‌است.

72 محدوده STAMFORD® دینام برق را برای مسابقات جهانی اسکی آلپاین تامین می‌کند :

Visa SpA، یک شرکت ایتالیایی پیشرو، که در سال 1960 تأسیس‌شد، ژنراتورها و نیروگاه‌های با تکنولوژی بالا را از 9 تا 3000 کیلوولت آمپر تولید می‌کند. این شرکت تامین‌کننده منتخب برای تامین برق مسابقات جهانی اسکی آلپاین در کورتینا دی امپزو بود،…

سیستم ژنست هیبریدی نیروی الکتریکی را برای مکان‌های دورافتاده در سواحل آلاسکا فراهم می‌کند:

Frontier Power یک تولید‌کننده تجهیزات اصلی‌‍است که راه حل‌های برق را برای منطقه غرب کانادا ارائه می‌دهد و انواع برنامه‌های کاربردی چالش برانگیز را ارائه می‌دهد. آنها در ارائه راه حل‌های سفارشی پیشرو هستند.

دینام‌های STAMFORD® پکیج سفارشی را برای کاربرد ریل لکوموتیو موتور در روسیه می‌سازند :

Stauffer Diesel در سال 1948 برای تامین نیازهای کشاورزان لبنیات شهرستان لنکستر، فیلادلفیا تاسیس‌شد. امروزه آنها توزیع کننده پیشرو موتورهای دیزلی هستند.

آلترناتورهای STAMFORD® قدرت حیاتی را برای مرکز‌داده مستقر در اروپای شمالی فراهم می‌کند

STAMFORD® برق اضطراری را برای مرکز پزشکی خصوصی در جده، عربستان سعودی فراهم می‌کند :

ELCOS بیش از چهل و پنج سال‌است که در بازارهای داخلی و بین المللی فعالیت‌می‌کند. این گروه مستقر در استان کرمونا، شمال ایتالیا، یک گروه مستقل‌است که سیستم‌های تولید برق (اضطراری و… ) فراهم میکند

STAMFORD® برق اضطراری را برای تجهیزات پزشکی COVID-19 فراهم میکند :

با ساخت بیمارستان‌های اضافی در سطح جهان برای کمک به درمان بیماران کروناویروس (COVID-19)، سازنده جهانی ژنست VISA SpA که در دهه 1960 تأسیس‌شد و در تقریباً 100 کشور در سراسر جهان فعالیت‌می‌کرد .

از ایجاد مجموعه ژن در لینکلن شایر، انگلستان تا کاربرد معدن در کارائیب

وقتی Lincolnshire، طراح ژنست جهانی مستقر در بریتانیا Welland Power به 4 دینام در حالت آماده به کار بحرانی برای یک پیمانکار معدنی در کارائیب نیاز داشت، آنها مجبور نبودند خیلی دور نگاه‌کنند. ساخته‌شده بر اساس شهرت کیفیت و قابلیت اطمینان و کار…‌است .

STAMFORD® S7 HV برق شبکه را برای تولید برق نیروگاه بیوگاز در شهر شنژن، چین فراهم‌می‌کند.

شرکت انرژی‌های تجدیدپذیر زیست‌محیطی شنژن دون‌جیانگ که در سال 2006 تأسیس‌شد، پروژه‌های زباله جامد شهری از جمله تولید برق گازی محل دفن زباله، دفن زباله شهری، تصفیه فاضلاب، تصفیه لجن و تصفیه زباله‌های آشپزخانه را اجرا‌می‌کند.

——————————————–

دینام خود را بررسی کنید کمپانی استمفورد

در NEWAGE® | STAMFORD® | AvK®، ما از سال 2011 یک کمپین ضد جعل را راه اندازی کرده‌ایم تا از مشتریان‌خود در برابر احتمال ضرر مالی، مسائل ایمنی و کیفیت ناشی از ماشین آلات و لوازم یدکی تقلبی محافظت‌کنیم.

به گفته سازمان تجارت جهانی، تجارت غیرقانونی ژنراتورهای تقلبی تقریباً 150 میلیون دلار‌است و همیشه با کیفیت پایین‌تری نسبت به برند اصلی تولید‌می‌شود و با نام تجاری مشابه (یا بسیار مشابه) بدون مجوز مالک به فروش می‌رسد.

ما زمان، پول و تلاش قابل توجهی را برای توسعه دینام‌های خود‌سرمایه گذاری می‌کنیم تا اطمینان حاصل‌کنیم که آنها عملکرد خوبی دارند، قوانین ایمنی سختگیرانه را رعایت می‌کنند و از مواد با کیفیت ساخته شده‌اند. این همه در محصولات تقلبی وجود ندارد.

برای اطمینان از اینکه دستگاه شما STAMFORD® اصلی‌است، لطفاً از صفحه تأیید STAMFORD® دیدن‌کنید.

شهرت نام تجاری دینام STAMFORD® به دلیل کیفیت داخلی، قابلیت اطمینان و نوآوری که به سختی به دست آمده‌است، جعل کنندگانی را جذب کرده‌است که به طور غیرقانونی به محصول خود‌برچسب STAMFORD® می‌زنند، اما در ارائه کیفیت، کارایی، ایمنی و عمر دستگاه ناکام هستند.

برای محافظت از مشتریان خود‌در برابر آنچه که به یک تهدید جهانی تبدیل شده‌است، ما استراتژی «تحمل صفر» را برای مبارزه با جعل‌کنندگان اتخاذ کرده‌ایم.

برخی از دینام‌های تقلبی که مارک STAMFORD® را نشان می‌دهند ممکن‌است به ناچار وارد بازار شوند، بنابراین برای فعال کردن اصالت، همه دینام‌های جدید STAMFORD® را به یک هولوگرام سه بعدی با امنیت بالا اضافه می‌کنیم. برای احراز هویت دینام STAMFORD®‌خود، شماره هولوگرام ۷ رقمی‌خود را در صفحه تأییدSTAMFORD® وارد‌کنید.

——————————————–

خطرات آلترناتورهای تقلبی کمپانی استمفورد

  • 1- تولید بودجه منجر به تولید محصولات با استانداردهای پایین‌تر‌می‌شود
  • 2- تضمینی برای رعایت مقررات ایمنی وجود ندارد
  • 3- ترک در ریخته‌گری فن
  • 4- کاهش هزینه در سخت‌افزار
  • 5- اشباع ناکافی استاتور
  • 6- آرایش خطر آور
  • 7- خرابی‌های مکانیکی می‌تواند منجر به خرابی ژنراتور‌شود
  • 8- هیچ پشتیبانی، نگهداری یا تضمینی در صورت بروز خطا ارائه نمی‌شود
  • 9- برای اطلاعات بیشتر بروشور ضد تقلبی ما را مشاهده‌کنید

——————————————–

مزایای خرید STAMFORD® اصل کمپانی استمفورد

همه ماشین‌های ما برای عملکرد، دوام، کارایی و قابلیت اطمینان با کیفیتی که در هر مرحله از فرآیند تولید STAMFORD® تعبیه شده‌است، از زمانی که قطعات وارد کارخانه ما می‌شوند تا زمانی که محصول نهایی از مغازه خارج‌می‌شود، ساخته‌شده‌اند.

ما با یک استاندارد جهانی کار می‌کنیم، بنابراین هر یک از کارخانه های تولیدی ما دینام‌های STAMFORD® را با همان کیفیت پیشرو در صنعت می‌سازند که بیش از یک قرن نام تجاری ما را متمایز کرده‌است.

خدمات مهندسی مشتری ما تخصص و پشتیبانی فنی پیشرو در بازار را در هر مرحله به مشتریان‌خود ارائه‌می‌دهد.

ما یک ضمانت سه ساله به عنوان استاندارد برای همه دینام‌ها در STAMFORD® S-Range جدید‌خود و یک ضمانت دو ساله به عنوان استاندارد برای همه ماشین‌های دیگر ارائه‌می‌دهیم.

همه محصولات ما مطابق با استانداردهای طراحی ماشین‌های الکتریکی دوار و مطابق با الزامات طبقه‌بندی برای همه انجمن‌های اصلی طبقه‌بندی دریایی تولید‌می‌شوند.

چگونه NEWAGE® | STAMFORD® | AvK® در حال مبارزه با بازار تقلبی‌است

جعل خطرات جدی برای کسب و کار و کارکنان شما ایجاد می‌کند، بنابراین ما به طور فعال با آن مبارزه می‌کنیم. برخی از ابتکارات ما عبارتند از:

تعطیلی غرفه‌های جعل در نمایشگاه‌های تجاری

همکاری با مقامات بندری برای توقیف محموله‌های دینام تقلبی و از بین بردن آنها

همکاری با وکلای IP برای تحقیق و تعقیب جعل‌کنندگان

——————————————–

مکان و شعبه‌های استمفورد :

آلترناتورهای STAMFORD® و AvK® ما در شش مرکز تولید در سراسر جهان تولید میشوند: Xinrong (چین)، Xiangjiang (چین)، کرایووا (رومانی)، استمفورد (بریتانیا)، Ahmednagar (هند) و Ranjangaon (هند)

نمایندگی یاب مجاز قطعات و ارائه‌دهنده خدمات :

شرکای مجاز شرکت استمفورد از مناطق محلی پشتیبانی میکنند، قطعات اصلی را تامین‌می‌کنند و بازرسی، سرویس، نگهداری و تعمیرات را برای همه NEWAGE® ارائه‌می‌کنند | STAMFORD® | دینام AvK®.

برای اطمینان از دریافت قطعات و خدمات از ارائه‌دهندگان مجاز، از قسمت فروشنده یاب مجاز و ارائه‌دهنده خدمات زیر استفاده‌کنید.

آیا می‌دانستید؟

دینام‌های مجهز به قطعات غیر اصلی مشمول NEWAGE® | STAMFORD® | ضمانت AvK®

یک محصول تقلبی کم هزینه می‌تواند به دینام و کسب و کار شما آسیب برساند

——————————————–

آموزش خدمات کمپانی استمفورد

آموزش خدمات در مرکز آموزشی ما، در داونتری، انگلستان ارائه‌می‌شود. دوره های صلاحیت باید در مراکز آموزشی با تجهیزات و ابزار آموزشی ارائه‌شود. دوره‌های آشنایی با مشتری را می‌توان در سایت‌های مشتریان ارائه‌کرد.

1- اصول اولیه ژنراتورهای AC

2- مبانی ژنراتورهای AC

3- بلبرینگ I

4- بلبرینگ II

5- بلبرینگ آستین

6- تنظیمات AVR

7- STAMFORD Analogue AVR

8- موازی‌سازی AVR

9- Basler AVR

10 -ABB Unitrol AVR

11- کنترل‌کننده ضریب توان PFC3

12- سیستم تقویت تحریک

13- انطباق با کد شبکه (اروپا)

14- دوره‌های اختصاصی

کمپانی استمفورد

15- نمای کلی دینام

16- ساخت و ساز و طراحی

17- اجزای داخلی

18- تعامل اجزا و عملکرد آلترناتور

19- سرویس و نگهداری

20- چک و تعویض بلبرینگ

21- عیب یابی

——————————————–

گارانتی پایه استاندارد:کمپانی استمفورد

محصولات S-range به صورت استاندارد دارای پشتیبانی ۳ ساله ممتاز هستند. سایر محدوده‌های محصولات دارای پشتیبانی ضمانت‌نامه خاص برای الزامات کاربردی هستند که امکان افزایش مدت زمان آماده‌باش و دوره ذخیره‌سازی اضافی برای دریایی را بدون هزینه اضافی فراهم‌می‌کند.

برای اطلاعات مربوط به پوشش گارانتی خاص، لطفاً مرجع بیانیه گارانتی را در زیر بیابید و برای اطلاعات بیشتر با دفتر منطقه ای خدمات محلی‌خود تماس بگیرید یا با ما در زیر تماس بگیرید.

ما درک می‌کنیم که پروژه‌های شما همیشه از روز اول تحویل شروع نمی‌شوند، بنابراین می‌توانیم با شما هماهنگی کنیم که گارانتی‌خود را تا زمانی که دینام شما آماده شروع کار شود به تعویق بیاندازیم. برای صنایع دریایی این بدان معناست که 12 ماه ضمانت می‌تواند در هر زمان در 36 ماه اول پس از خرید شروع شود، برای برنامه‌های آماده به کار این 24 ماه در 30 ماه‌است و برای برنامه‌های برق اصلی/مستمر گارانتی 12 ماهه می‌تواند در هر زمان در 18 ماه شروع شود.

مزایای گارانتی دینام با NEWAGE® | STAMFORD® | AvK®:

1- مدت زمان گارانتی رقابتی را به عنوان استاندارد با فروش محصول ارائه‌می‌دهد

2- مدت زمان پوشش گارانتی متناسب با نیازهای واحد خاص

3- پوشش هزینه‌ها در برابر خرابی های قابل ضمانت *(جزئیات بیانیه گارانتی برای محدودیت‌ها)

4- تعمیر یا تعویض کارآمد برای به حداقل رساندن خرابی

5- پشتیبانی فنی در صورت نیاز از طریق تلفن

6- کمک به پشتیبانی مشتری CGT کلاس جهانی با هر مشکلی

7- با تعمیرات تکمیل شده توسط تکنسین‌های آموزش دیده در کارخانه با استفاده از قطعات اصلی کامینز، زمان خرابی را به حداقل می‌رساند.

8- گارانتی تمدید‌شده

——————————————–

ترکیب گرما و قدرت کمپانی استمفورد

دینام‌های صنعتی STAMFORD® و AvK® قادر به کار در یک محیط ترکیبی حرارت و توان به منظور دستیابی به نتایج درجه‌بندی اولیه هستند.

1- حفاظت بحرانی و یو پی اس

آلترناتورهای STAMFORD® و AvK® از سیستم‌های UPS پشتیبانی می‌کنند که انتقال برق بدون وقفه را به برنامه‌های الکترونیکی و الکتریکی در سراسر جهان ارائه‌می‌کنند.

2- کد شبکه

دینام های STAMFORD® می‌توانند به رفع نیازهای عملکرد الکتریکی و مکانیکی شما در هر برنامه برق اصلی برای کد شبکه کمک کنند.

3- دریایی

آلترناتورهای STAMFORD® و AvK® الزامات طبقه‌بندی همه جوامع بزرگ دریایی را برآورده می کنند و دارای تأییدیه نوع با انتخاب هستند.

4- معدن

به منظور اطمینان از عملکرد دینام در شرایط استخراج، دینام‌های STAMFORD® و AvK® خود‌را به شدت آزمایش کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که منبع تغذیه شما مختل نمی@شود.

5- ساخت و ساز موبایل

آلترناتورهای STAMFORD® و AvK® با طیف وسیعی از نیازهای برق مختلف، به گونه‌ای طراحی‌شده اند که برای نیازهای ساخت و ساز موبایل شما انعطاف پذیر‌باشند.

6- نفت و گاز

با دینام‌های STAMFORD® و AvK®، ما حفاظت کامل از محیط زیست را ارائه‌می‌دهیم و قابلیت اطمینان و دوام مورد نیاز پروژه نفت و گاز شما را ارائه‌می‌دهیم.

7- قدرت نخست

برای منبع تغذیه بار پایه استاندارد، محدوده STAMFORD® و AvK® دینا‌م‌های ولتاژ پایین، متوسط و بالا تا قابلیت‌های چند مگاواتی را ارائه‌می‌دهند.

8- ریل

محدوده دینام AC با مارک STAMFORD® و AvK® را می‌توان برای برآورده‌کردن نیازهای دقیق کاربردهای متنوع در صنعت ریلی تنظیم‌کرد.

9- آماده باش

برای قدرت آماده به کار که به آن وابسته هستید، یک دینام STAMFORD® یا AvK® وجود دارد که می‌تواند وارد عمل‌شود و در انتظار شما تفاوت ایجاد‌کند.

10- مخابرات

از سال‌ها ارائه‌راه‌حل‌های قدرت در صنعت ارتباطات راه دور، آموخته‌ایم که انعطاف‌پذیری کلید تضمین موفقیت شما با محصولات STAMFORD® ما‌است.

——————————————–

فروش محصولات و تولیدات شرکت استمفورد (Stamford) شامل :

دیزل ژنراتور استمفورد ،  stamford diesel generator، انواع ژنراتور استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۲ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز ۴ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز ۶ پل Stamford ، ژنراتور سه فاز دريايي ۲ پل و ۴ پل Stamford ، ژنراتور Stamford ، ژنراتور سه فاز۲ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۴ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز ۶ پل استمفورد ، ژنراتور سه فاز دریایی ۲ پل و ۴ پل استمفورد ، ژنراتورهاي سنكرون Stamford با جريان A.C

موتور‌های دیزل ژنراتور بر دو دسته تقسیم می‌شود کوپله‌شده و AVR ، دیزل ژنراتورها انواع مختلفی دارند که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم :

1- دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد 2- دیزل ژنراتور ولوو استمفورد3- دیزل ژنراتور کامینز استمفورد

AvK-DSG-and-DIG-Product-Brochure NEWAGE-STAMFORD-AvK-PowerPortfolio STAMFORD-S-Range-S0-S1-Product-Brochure

STAMFORD-S-Range-S4-Product-Brochure

STAMFORD-S-Range-S5-Product-Brochure STAMFORD-S-Range-S6-Product-Brochure STAMFORD-S-Range-S7-Product-Brochure STAMFORD-S-Range-S9-Product-Brochure

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *